Ben Tedavi Ben Tedavi Telefon

CİLDİMİZİ TANIYALIM


BEN (NEVÜS)


ET BENLERİ TEDAVİSİ


CİLT KANSERLERİ

Malign Melanom (MM)

Bazal Hücreli
  Karsinom (BCC)


Skuamöz Hücreli
  Karsinom (SCC)


PREKANSERÖZ
  LEZYONLARZARARSIZ CİLT
   LEZYONLARI

Normal Ben
Yaşlılık lekeleri
Seboreik keratosiz
Dermatofibrom
Deri papillomu
Siğil
Keloit
Yağ dokusu tümörleri(lipom)
Sebase kistler
Anjiom (Damar Beni)
Piyojenik granülom

TEDAVİ YÖNTEMLERİ
Cerrahi
Kriyoterapi(Dondurma)
Radyofrekans
Lazer
Elektrokoter
HAKKIMIZDA


Bentedavi.com Op.Dr.Fevzi Yavaş tarafından 1992 ‘den beri Estetik,Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi alanlarında hizmet veren Esteplast Özel Sağlık Hizmetleri bünyesindedir.


BEN TEDAVİ merkezimizde Ciltte bulunan bütün lezyonların tanı ve tedavisi Estetik ve Plastik Cerrahi uzmanı ve Patoloji Uzmanı işbirliği ile çalışan hekim grubu yapmaktadır. Vucudumuzda benlerin ve diğer cilt lezyonlarının tanı ve tedavisinde uygulanacak yöntemler konsultan ekibimizin teşhisi sonucunda yapılmaktadır.
UZMAN DOKTORUMUZ

Estetik Plastik ve Rekonstruktif Cerrahi Uzmanı : Dr.A.Fevzi YAVAŞ

1960 yılında Konya’da doğdu. Orta öğrenimini İzmir Atatürk Lisesi’nde tamamladıktan sonra 1979 yılında İstanbul Üniversitesi(Çapa)İstanbul Tıp Fakültesi’ni kazandı. 1985 yılında Tıp Fakültesinden mezun oldu ve Anadolu’da mecburi hizmetini tamamladı. 1986 yılında İstanbul Üniversitesi İstanbul(Çapa) Tıp Fakültesi Plastik ve Rek.Cerrahi Anabilim dalında ihtisasa başladı .Özellikle Maxillafasial ve cilt kanserleri ilgili çalışmaları oldu.

Dr.Fevzi Yavaş yurt içi ve yurt dışında Estetik,Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi ile ilgili kongrelere katıldı. Bu toplantılarda bilimsel tebliğler ve posterler sundu. 1992 yılında Kadıköy Bağdat Caddesi üzerinde “ESTEPLAST” adlı Estetik Plastik Cerrahi ve Ben Tedavi Merkezi’ni kurdu.

Dr. A. Fevzi Yavaş 23 yıllık meslek yaşamında 2500 üzerinde burun estetiği, 900 civarında meme estetiği, 800 e yakın vücut estetiği ameliyatları gerçekleştirdi. Ayrıca çok sayıda Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi ile ilgili deri kanserleri,yanık, doğumsal, anomaliler, kanser, çene, yüz, el ameliyatları gerçekleştirdi.
Uzun yıllara yayılan meslek hayatında sahne,sinema,siyaset ve spor camiasının önde gelen bir çok ünlünün ameliyatlarını yaptı.

Burun estetiği yaptığı iki hastası Türkiye güzellik kraliçesi seçildi. Atv de yayınlanan "Bambaşka Biri" isimli televizyon programında yaptığı ameliyatlar günlerce medyada yer aldı.

1992 yılından itibaren kendi kliniği olan Esteplast Estetik ve Güzellik Merkezinde çalışmaktadır. Bu süre içinde yurt içi ve yurt dışında yayınlanmış 26 adet bilimsel bildirisi bulunmaktadır. Evli olup iki çocuğu vardır.


Ana Sayfa  |  Hakkımızda  |  Tanı ve Takip  |  Tedaviler  |  Randevu  |  Doktora Sor  |  Bize Ulaşın  | 
Ben Tedavi İnternet Sitesine Hoşgeldiniz.
Bağdat Caddesi Şaşkınbakkal Ay Ap. No:370/12 SUADİYE - KADIKÖY - İSTANBUL
Tel: +90 216 478 09 17     Fax: +90 216 478 09 18
e-mail: doktor@bentedavi.com